Language:
Furkan Mühendislik 30.Yaşında
Hakkımızda | İş&Kariyer | +90 212 483 17 83 | İletişim  

 
Ana Sayfa > Güvenlik Kameraları > LOREX Dummy Caydırıcı Kameralar > LOREX LR-D12IR IR Kamera Görünümlü Caydırıcı Kamera
 
LOREX LR-D12IR Gece Görüşlü Kamera Görünümlü Caydırıcı Kamera

 
  • LOREX LR-D12IR Caydırıcı Sahte Kamera , gerçeğinden farksız dış görünümüyle ve ön panelde yanıp sönen ışık sayesinde kamera sisteminiz olduğu izlenimini veren Lorex IR Kamera Görünümlü Caydırıcı Kamera ile tehlikelere karşı pratik bir önlem almanız mümkün oluyor.
  • LOREX LR-D12IR Sahte Caydırıcı Kamera , gerçek bir gece görüş kamerasını taklit eder , hedeflenen bölgede bir güvenlik sistemi olduğu izlenimini vererek suçluları caydırır.
  • Gerçek gece görüşlü kameralara benzer bir tasarıma ve görünüme sahiptir , objektif ve üzerinde bulunan IR LED'ler gerçeğinin simüle edilmiş kopyalarıdır. IR LED'ler, gerçek gece görüş kameralarında olduğu gibi, düşük ışık veya karanlık koşullarda görüntü yakalama yeteneği sağlamak için kullanılır. LOREX LR-D12IR sahte kameralardaki IR LED'ler işlevsel değildir ve gerçek bir gece görüş kabiliyetine sahip değillerdir.
  • LOREX LR-D12IR Sahte kamerada simüle edilmiş IR LED'lerin üzerinde sürekli yanıp sönen bir LED lamba bulunmaktadır. Bu lamba dışarıya kameranın çalıştığı izlenimini vermektedir. Bu yanıp sönen LED, kameraların aktif olduğunu ve çevreyi izlediğini göstermek amacıyla kullanılır.

    Sürekli yanıp sönen LED lamba, gözlemcilerin sahte kameranın aktif olduğunu düşünmelerini sağlar. Bu, potansiyel suçluların caydırılması ve hedeflenen alanın güvenlik altında olduğu izlenimini yaratma amacı taşır.

  • LR-D12IR'ın kamera muhafazası dış ortam şartlarında çalışmaya tam uyumludur.
  • 2 Adet AA Kalem pil ile çalışır.
 

LOREX LR-D12IR Sahte kamera , 2 adet AA 1,5V kalem pil ile çalışmaktadır (Piller hariç sunulmaktadır). AA tipi kalem piller, elektronik cihazlar için yaygın olarak kullanılan standart bir pil türüdür. Bu pille çalışan LOREX LR-D12IR sahte kameralar, pilleri güç kaynağı olarak kullanır ve genellikle enerji tüketimi düşük olduğu için uzun bir pil ömrü sunabilir.

AA pillerin 1,5V'lık gerilim değeri, sahte kameranın çalışması için yeterli olacak şekilde tasarlanmıştır. Pilleri sahte kameranın içerisindeki pil yuvalarına yerleştirerek cihazı çalışır hale getirebilirsiniz. Ancak, herhangi bir pil değişimi gerektiğinde doğru polariteye dikkat etmek önemlidir (pozitif ve negatif uçları doğru şekilde yerleştirmek).

AA Tipi piller geniş bir satış ağına sahip olduğundan, pilsiz kalmanız durumunda piyasadan (marketler ve bakkallardan) kolayca bulunup değiştirilebilirler.

 

LOREX LR-D12IR Sahte Caydırıcı Kamera ile beraber Tavan/Duvar Montaj ayağı sağlanmaktadır.

Tavan ve duvar montajı , sahte kamerayı tavana veya duvara güvenli bir şekilde sabitlemek için kullanılan montaj yöntemleridir. LOREX LR-D12IR sahte kameranın hem tavan hem de duvara monte edilebilen bir montaj ayağı ile birlikte gelmesi, kullanıcıların tercih ettikleri yüzeye uygun bir şekilde kurulum yapmalarını sağlar.

Ayarlanabilir bir montaj ayağı veya dönebilen bir kamera gövdesi, LOREX LR-D12IR sahte kamerayı istenilen yöne yönlendirmenizi sağlar. Bu sayede, kameranın doğru bir şekilde hedef alınması ve potansiyel suçluları gözetleme izlenimi yaratması mümkün olur. Kameranın istenilen yöne bakabilmesi, güvenlik önlemlerinin daha etkili olmasına yardımcı olur.

 

Teknik Özellikler
Caydırıcı Gerçek LED Işığı : 1 x Yanıp Sönen LED Lamba
Gece Görüş LED Lambası : 8 x Gece Görüş LED Lambası (Gerçek Değildir , Birebir Eşdeğerinin Görsel Kopyasıdır)
Lens : VAR (Gerçek Değildir , Birebir Eşdeğerinin Görsel Kopyasıdır)
Renk : Siyah
Malzeme : Plastik
Besleme Gerilimi : 2 x AA 1,5V Kalem Pil ( Pakete Dahil Değildir )
Kamera Gövde Boyutları : 128mm x 49mm x 58mm
Duvar Montaj Ayağı Boyutları : 74mm x 49mm x 49mm
Ağırlık : 100gr (Yaklaşık)
Teslimat İçeriği : Caydırıcı Kamera , Duvar Montaj Ayağı , Montaj için gerekli dübel ve vidalar
 
 

 

Önerimiz Olan Diğer Ürünlerimiz

FireAngel - CO Dedektörü
Fiyat:Sorunuz
-EN54 Güç Kaynakları
Fiyat: --$+KDV
TA4 - Deprem Sensörü
Fiyat: --$+KDV
 
 
 
 
Bookmark and Share
FURKAN MÜHENDİSLİK 2023
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr