English русский
Türkçe
Furkan Mühendislik 31.Yaşında
 
Hakkımızda | İş&Kariyer | +90 212 483 17 83 | İletişim  

 
Ana Sayfa > Soygun Alarm Sistemleri > Kapı Pencere Alarmı > LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmı

 

LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmı - Pil Hariç

LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmı
 • LOREX LR-4444 Kapı ve pencere alarmları, ev, ofis veya diğer yapıların hırsızlık veya giriş girişlerini önlemek için kullanılır. Bu cihazlar, kapı veya pencere açıldığında alarm çalarak kullanıcıları uyarır ve böylece olası bir hırsızlık ya da giriş girişi durumunda müdahale etmelerine olanak sağlar.
 • - Hırsızlık olaylarına karşı basit ama etkili bir çözüm sunar. Kapı pencere alarmı içerisine uzaktan kumanda pili olarak bilinen 2 adet AAA ince kalem pil yerleştirilerek çalıştırılır. (Pakete Piller Dahil Değildir)
 • - Evde, ofiste, kapı ve pencereler hatta dolap ve çekmeceleriniz için ideal
 • - İnce kalem pil ile kullanılmasından dolayı benzerlerine göre pil bittiğinde yeni pil bulmanız çok kolay olacaktır. Ayrıca daha uzun süre pil değiştirmeden kullanım imkanı bulacaksınız.
 • - Çift taraflı yapışkanları sayesinde vida-matkap derdi olmaksızın monte edebilirsiniz.
 • - Alarm Ses Seviyesi alarma uzaklınıza göre 93 dB'den başlayarak 101 dB'ye kadar çıkmaktadır. 101 dB, oldukça yüksek bir ses seviyesidir ve genellikle dikkat çekici ve rahatsız edici bir ses olarak algılanır. Bu şiddet seviyesi bir alarmın etkili ve caydırıcı olmasını sağlar çevredeki insanların dikkatini çekebilir.
 • LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmı , iki parçadan oluşmaktadır : biri sabit konumda bulunan ana ünite, diğeri ise açılır kapanır pencere üzerine yerleştirilen mıknatıs. İki parça birbirinden 1 cm'den daha fazla uzaklaştığında, manyetik alan kesilir ve bu durum alarmın tetiklenmesine neden olur. Bu sistemin doğru çalışabilmesi için mıknatıs ünitesi ile ana ünitenin arasındaki mesafenin 1 cm'den daha fazla olmaması ve her iki ünitenin de aynı düzlemde karşılıklı durması gerekmektedir.

 
LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmı Standart İnce AAA Tipi Kalem Pil İle Çalışır
 1. Kolaylık ve Uygunluk Sağlar : AAA piller geniş bir kullanılabilirlik sağlar ve kolayca bulunabilen bir pil türüdür. Bu nedenle, LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmlarında güç kaynağı olarak AAA piller kullanması, kullanıcılara pil temini konusunda kolaylık sağlar. AA pilleri birçok ev aletinde ve taşınabilir elektronik cihazlarda yaygın olarak bulunabilir, böylece ihtiyaç duyulduğunda kolayca değiştirilebilirler.
 2. Kullanıcıya Uzun Pil Ömrü Sunar : AAA tipi piller, enerji yoğunluğu ve dayanıklılık açısından iyi performans gösteren bir pil türüdür. Kablosuz alarmlar genellikle düşük güç tüketimiyle çalışır ve AAA pillerle uzun bir süre çalışabilirler. Bu, kullanıcıların pilleri sık sık değiştirmelerine gerek kalmadan uzun bir kullanım süresi sağlar.

 3. Ekonomiktir : AAA pilleri genellikle ekonomik olarak uygun fiyatlıdır ve geniş bir kullanıcı tabanında yaygın olarak bulunabilir. Bu, kullanıcılar için pilleri uygun bir maliyetle temin etmeyi kolaylaştırır.

 4. Taşınabilirlik Sağlar : AAA piller, kablosuz alarmların taşınabilirliği için ideal bir güç kaynağıdır. Kompakt boyutları ve hafif olmaları sayesinde kolayca taşınabilirler. Bu, kablosuz alarmların çeşitli yerlerde kullanılmasını ve gerektiğinde yer değiştirmesini sağlar.

 5. Yedekleme Seçeneği : AAA piller genellikle hızlı bir şekilde yedeklenip değiştirilebilir. Bir pilin enerjisi tükenirse veya zayıflarsa, kullanıcılar hızlıca yedek bir pil takarak alarmların sürekli olarak çalışmasını sağlayabilirler. Bu, sürekli güvenlik sağlama açısından önemli bir avantajdır.

AAA tipi ince kalem pillerle çalışan kablosuz LOREX kapı ve pencere alarmları, kullanıcılar için kolaylık, ekonomiklik ve taşınabilirlik gibi avantajlar sunar.

 
LOREX LR-4444 Kapı Pencere Alarmınızı ON/OFF Anahtarı Sayesinde Sadece İstediğiniz Zaman Çalıştırabilirisiniz.
 1. Kullanım Kontrolü Sağlar: On/Off anahtarı, kullanıcının alarmı istediği zaman etkinleştirip devre dışı bırakabilmesini sağlar. Örneğin, kullanıcı evde olduğu süre boyunca alarmı devre dışı bırakmak isteyebilir, ancak evden çıktığında alarmı etkinleştirerek güvenlik sağlamak isteyebilir. Anahtar, kullanıcının bu tür durumlarda kolayca kontrol sağlamasını sağlar..

 2. Güç Tasarrufu Sağlayarak Pil Tüketimini Azaltır : On/Off anahtarı, alarmı devre dışı bırakarak pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Özellikle uzun süreli kullanım durumlarında, alarmın sürekli olarak çalışmasına gerek olmayabilir. Alarm devre dışı bırakıldığında, pil gücü kullanılmaz ve böylece pil ömrü uzar.

On/Off anahtarı, kablosuz kapı ve pencere alarmlarının kullanımını ve kontrolünü kolaylaştırır. Kullanıcıların alarmı istedikleri zaman etkinleştirip devre dışı bırakmalarını ve kontrol etmelerini sağlar.

 
 
 
 
Teknik Özellikler

 • Kapı ve pencere sensörü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
 • Parçalar birbirinden ayrıldığında, bütünleşik siren uyarı sesi verir.
 • Kolay montaj imkanı sağlar.
 • Her yerde rahatlıkla bulunabilecek ince ( Kumanda Pili ) kalem pil ile çalışır.(Pakete Piller Dahil Değildir)
 • Çalışma Gerilimi (Vdd):3V
 • Stand-By Çekilen Akım(Iccq): <1.2µA
 • Alarm Supply Current(Iccd): 120mA
 • Ses Şiddeti Decibel(dB): 30cm>101dB;60cm>95dB;100cm>93dB
 
Önerimiz Olan Diğer Ürünler

C4416- Optik Duman
Fiyat: Sorunuz
EN54 Güç Kaynakları
Fiyat: --$+KDV
Deafgard - Kablosuz
Fiyat: --$+KDV
 

   
 
Bookmark and Share
FURKAN MÜHENDİSLİK 2024
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr