English
Türkçe
 
Hakkımızda | İş&Kariyer | +90 212 483 17 83 | İletişim  

 
Ana Sayfa > Güvenlik Kameraları > LOREX Gece Görüş Güvenlik Kameraları > LR-B50C Lorex Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

 

 

LR-B50C Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

 
Lorex Gece Görüşlü Kameralar

 • 1200 Tvline Çözünürlük
 • 36X Infrared LED
 • OSD Menü
 • IR-CUT Filtresi
 • 5X Zoom
 • Akıllı Zoom Takip Özelliği
 • 3,6mm Geniş Açı Lens
 • 50 Metre Gece Görüş Menzili
 • 12V DC Besleme
 • 0 Lux Hassasiyet
 • Özel montaj ayağı sayesinde kablo görünmez
Fiyat : 103 USD +KDV
 
 

Akıllı Zoom Takip Özelliği

Lorex LR-B50C güvenlik kamerası ile , ekranda işaretlediğiniz bir bölgede hareket algılandığında kamera otomatik olarak ilgili bölgeye zoom yaparak belirli bir süre o bölgeyi daha büyük gösterir. Hareket ortadan kalktıktan bir süre sonra görüntü önceki haline gerir döner. Hareket algılama alanı , 5 kademeli zoom , zoomda kalma süresi kullanıcı tarafından OSD menü üzerinden ayarlanabilmektedir.

5X D-Zoom Özelliği

Lorex LR-B50C güvenlik kameranızın daha büyük göstermesini isterseniz D-Zoom özelliği ile resimleri 5 kere daha büyük yakınlaştırabilirsiniz. Bu özelliği manuel olarak OSD menüden yapabilirsiniz.

Hareket Dedektörü Özelliği

Lorex LR-B50C güvenlik kameranız üzerinde bulunan hareket dedektörü özelliği sayesinde ekranda belileyeceğiniz alanlarda hareket algılandığında hareket olan bölgede mozaikleşme meydana gelir.

Güvenlik görevlilerinde 7/24 sürekli aynı görüntüye bakmalarından dolayı göz tembelliği olabilir. Bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulmuş bu özellik oldukça önemlidir. Kamera görüntüsündeki mozaikleşme ile birlikte güvenlik görevlisinin dikkati artar ve hareket olan bölgeye odaklanması sağlanır.

Zorlu dış ortam çalışma koşullarında sorunsuz çalışır

Lorex LR-B50C uzun menzil gece görüşlü yüksek çözünürlüklü kamera tamamen dış ortam şartlarında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. IP66 Dış ortam koruma sınıfına sahip LR-B50C gece görüşlü güvenlik kamerası toz ve sıvılara karşı tam geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Gece görüşlüdür.

LOREX LR-B50C uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası 36 adet 850nm gece görüş ledine sahiptir. Bu sayede 0 lüks aydınlık düzeyinde yani zifiri karanlıkta bile görüş sağlar. Gece görüş menzili yaklaşık 50 metre civarındadır.

Yüksek çözünürlüklüdür.

LOREX LR-B50C uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası 1200 Tvline çözünürlüğünde görüntü sağlar. SONY firmansının en son ürettiği görüntü işlemcisiyle renkler daha parlak , en ince detaylar daha net görüntülenir.

Kablo kirliliği yaşatmaz

LOREX LR-B50C uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası kablonun gizlendiği duvar montaj ayağına sahiptir. Bu sayede kameranın kablosu görüntü kirliliği oluşturmaz ve dışarıdan gelebilecek sabotaj ihtimallerini ortadan kaldırır.

OSD ( On Screen Display ) Menü

LOREX LR-B50C uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası kablosu üzerinde bulunan joystick kumandası ile kameranıza özel fonksiyonları devreye alabilir devreden çıkarabilirsiniz.

Kameranızın parlaklık-renk-kontrast değerlerini OSD menü üzerinden değiştirebilirsiniz.

Mirror özelliği ile kamera görüntünüzü tersleyebilirsiniz. Bu sayede örneğin kameranız bir yola sağdan bakıyorsa , soldan bakıyor efekti verir.

Beyaz ışık ayarını otomatik veya manuel yapabilirsiniz.

Kameranızın shutter hızını ayarlayabilirsiniz.

Kameranızın arka ışık kompanzasyonunu otomatik / manuel olarak ayarlayabilirsiniz. BLC ( Back Light Compensation ) Geleneksel kameralarda baktığınız nesnenin arkasından kuvvetli bir ışık kameranın üzerine düştüğünde nesne karanlık gözükür. BLC özelliğini otomatik olarak aktif etmeniz durumunda kamera kendisini nesneyi görecek şekilde otomatik olarak ayarlayacaktır.

 

Teknik Özellikler
Çözünürlük : 1200 Tvline
Hassasiyet : 0,5 Lux (IR Off) , 0 Lux (IR On)
S / N Oranı : > 48dB
IR CUT Filtresi : VAR
OSD Menü : VAR
Privacy Zone (Mahrem Bölge Maskeleme) VAR
Hareket Dedektörü Özelliği : VAR
Electronic Shutter : 1/60 (1/50) ( 1/10000 san.)
Gama : 0,45
İris Mod : AES
Beyaz Işık : ATW
Video Çıkışı : 1.0 V p-p kompozit 75 ohm
Lens : 3,6mm Geniş Açı Lens
BLC : Otomatik
AGC : Otomatik
Tarama : Interlace
IR LED : 36 Adet 850nm IR LED
Depolama Sıcaklığı : –30°C +60°C
Çalışma Sıcaklığı : –10°C +50°C
Güç Kaynağı : DC 12V
Çekilen Akım : IR ON : 450mA
IR OFF : 60mA
Ağırlık : 600gr (Montaj Ayağı Dahil)
 
 
LOREX LR-B50C Güvenlik Kamerası ile kullanabileceğiniz diğer aksesuarlar

     
CAM-3VP 3 Metrelik Hazır Kamera Kablosu   CAM-GUCSW1 12V 1A Adaptör SMPS   3MK-466CA 4 Kanal DVR Kayıt Cihazı   CAM-PB Dahili Metal Montaj Ayağı
CAM-10VP 10 Metrelik Hazır Kamera Kablosu   CAM-GUCSW5 12V 5A Adaptör SMPS   3MK-866CA 8 Kanal DVR Kayıt Cihazı   3MK-MBL L Tipi Dahili Metal Montaj Ayağı
CAM-20VP 20 Metrelik Hazır Kamera Kablosu   CAM-GUCSW10 12V 10A Adaptör SMPS   3MK-1633C 16 Kanal DVR Kayıt Cihazı   3MK-MB2 Dahili Metal Montaj Ayağı
CAM-45VP 45 Metrelik Hazır Kamera Kablosu   CAM-GUCSW15 12V 15A Adaptör SMPS   LR-DVR32SQ 32 Kanal DVR Kayıt Cihazı   3MK-MB Metal Muhafaza Ayağı
>Hepsi   >Hepsi   >Hepsi   >Hepsi
 
Diğer LOREX Güvenlik Kamerası Önerilerimiz

LR-CM30IR-24XIR Bullet
Fiyat:45$+KDV
LR-CM19IR - 48XIR Bullet
Fiyat:125$+KDV
LR-ENP - 27X Speed Dome
Fiyat:699$+KDV
 

 
 
Bookmark and Share
FURKAN MÜHENDİSLİK 2017
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr